کد خبر:23857
پ

شرکت پسته سیرجان فراز

واحد خبری سبانیوز:   تجارت زیدآبادی فعالیت خود را در زمینه تجارت و صادرات انواع هسته پسته و پسته توسط مدیریت علی زیدآبادی از سال ۱۳۸۰ شمسی (۲۰۱۱ میلادی) آغاز کرده است . در این مدت ما مشتریان داخلی خود را تا حد زیادی رضایت نگه داشته ایم.  همچنین ، هر سال ما از مشتریان […]

واحد خبری سبانیوز:

 

Logo

تجارت زیدآبادی فعالیت خود را در زمینه تجارت و صادرات انواع هسته پسته و پسته توسط مدیریت علی زیدآبادی از سال ۱۳۸۰ شمسی (۲۰۱۱ میلادی) آغاز کرده است .

در این مدت ما مشتریان داخلی خود را تا حد زیادی رضایت نگه داشته ایم.  همچنین ، هر سال ما از مشتریان جدید استقبال خوبی می کنیم. جالب است که پس از اولین تجربه همکاری ،مشتریان رضایت کامل داشته اند ، بنابراین ، مشتریان قدیمی لطف می کنند و شرکت ما را به سایر مشتریان آینده نیز توصیه می کنند.

بر این اساس ، سالانه تعداد خریداران این شرکت به طرز محسوسی و قابل قبول افزایش می یابد. بر این اساس ، سالانه تعداد خریداران این شرکت به طرز محسوسی و قابل قبول افزایش می یابد. در این شرکت بازرگانی معاملات به روش Tonnage بالا انجام شده است ، بنابراین با خوشایند توانایی و تخصص کافی ما در تجارت معاملات پسته با حجم بالا را نشان می دهد. بنابراین ، در صورت نیاز به حجم زیاد ، می توانیم نیاز شما را برآورده کنیم.

 

323px Internet Explorer Logo Old.svg

www.sfaraz.com

Email Logo 471978

sales(@)sfaraz.com

تلفن

۰۳۴-۴۲۳۸۲۹۰۸

Fax

۰۳۴-۴۲۳۸۲۰۹

Mobile Logo 300x300

۰۹۱۳۱۷۹۴۹۷۷

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید