کد خبر:20100
پ

آغاز فعالیت واحد‌های تولیدی در اربیل پس از وقفه ای یک ماهه

واحد خبری سبانیوز به نقل از خبرگزاری کردپرس: سامان عرب، مدیرکل مدیریت تولید در اربیل، جمعه، ٢٩ فروردین، به سایت خبری باس ‌نیوز اعلام کرد که پس از وقفه ای یک ماهه، طرح‌ های تولیدی دوباره کار خود را از سر می ‌گیرند. وی گفت: در پی تصمیمات جدید اتاق عملیات مقابله با کرونا در […]

Xl Atch 97 Qcsp1dmt2pd
 

واحد خبری سبانیوز به نقل از خبرگزاری کردپرس:

سامان عرب، مدیرکل مدیریت تولید در اربیل، جمعه، ٢٩ فروردین، به سایت خبری باس ‌نیوز اعلام کرد که پس از وقفه ای یک ماهه، طرح‌ های تولیدی دوباره کار خود را از سر می ‌گیرند.

وی گفت: در پی تصمیمات جدید اتاق عملیات مقابله با کرونا در اربیل، از هفته آینده فعالیت واحد های تولیدی در اربیل از سر گرفته خواهند شد.

عرب اشاره کرد: چندین تولید کننده خواستار راه‌ اندازی سازوکاری برای بازگشت نیروی کار به کارگاه و کارخانه ها شده اند و در این راستا اقدامات خوبی صورت گرفته و فعالیت های تولیدی دوباره از سر گرفته خواهند شد.

مدیر کل مدیریت تولید در اربیل افزود: در اقلیم کردستان به دلیل ممنوعیت تردد، فعالیت ٣٥ هزار نیروی انسانی در واحدهای تولیدی متوقف شده که از این آمار، حدود ١٧ هزار تن در اربیل بوده و با آغاز فعالیت این واحدها، این افراد به کار باز می گردند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید