کد خبر:28355
پ

بازداشت ۱۶ تن به اتهام تعرض به اتوبوس گردشگران عرب در اربیل

واحد خبری سبانیوز به نقل از خبرگزاری کردپرس:   به نقل از رسانه های عراقی، فرماندهی پلیس اربیل، در بیانیه ای اعلام کرد در شب سال نو، چند نفر در مقابل مجتمع فامیلی مول، به گردشگران و بازدیدکنندگان از این مجتمع تجاری تفریحی، حمله کردند و باعث وارد شدن آسیب به چند اتوبوس و خودرو […]

واحد خبری سبانیوز به نقل از خبرگزاری کردپرس:

 

16097142073693

به نقل از رسانه های عراقی، فرماندهی پلیس اربیل، در بیانیه ای اعلام کرد در شب سال نو، چند نفر در مقابل مجتمع فامیلی مول، به گردشگران و بازدیدکنندگان از این مجتمع تجاری تفریحی، حمله کردند و باعث وارد شدن آسیب به چند اتوبوس و خودرو شدند. به همین دلیل نیروهای امنیتی و پلیس، ۱۶ متهم را در این پرونده بازداشت کردند.
فرماندهی پلیس اربیل همچنین افزود: کسانی که در این حادثه، آسیب دیده یا مورد آزار و اذیت واقع شده اند می توانند برای انجام اقدامات قانونی، به فرماندهی پلیس استان اربیل مراجعه نمایند.
بیانیه پلیس اربیل همچنین تأکید کرده است: به شهروندان عزیز در اربیل اطمینان می دهیم که هیچ مجرمی نخواهد توانست از چنگال قانون فرار کند و بی تردید با قاطعیت نیروهای پلیس و سایر نیروهای امنیتی استان، مجازات قانونی درباره مجرمین اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید