کد خبر:11104
پ

حمله وحشتناک سگ های ولگرد به کودکی در ارومیه

  واحد خبری سبانیوز به نقل از خبرگزاری سلام نو: دومین مورد حمله سگ های خیابانی به کودکان در ارومیه روز گذشته رخ داد و یک کودک ۱۲ ساله به شدت زخمی شد. به گزارش سلام نو، روز گذشته سگ های خیابانی در ارومیه به یک کودک حمله ور و او را زخمی کردند. این […]

 

Velgard 6

واحد خبری سبانیوز به نقل از خبرگزاری سلام نو:

دومین مورد حمله سگ های خیابانی به کودکان در ارومیه روز گذشته رخ داد و یک کودک ۱۲ ساله به شدت زخمی شد.

به گزارش سلام نو، روز گذشته سگ های خیابانی در ارومیه به یک کودک حمله ور و او را زخمی کردند. این دومین مورد حمله سگ های بلاصاحب در ارومیه و در یک محله شهر است.

زیبا شهر ارومیه برای دومین بار شاهد حمله سگ های بلاصاحب به کودکی در ارومیه بود.

هفته گذشته سگ‌های خیابانی با حمله کردن به یک کودک ۱۲ ساله از ناحیه سر او را زخمی کرده بودند و روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ضمن تایید این موضوع گفت: این کودک در بیمارستان بستری شده است.

در محله (زیباشهر) ارومیه سگ ها به نچیروان ۱۳ ساله دانش آموز کلاس هفتم حمله و او نیز مانند هم محله‌ای خود از ناحیه سر و بدن مجروح و راهی بیمارستان کردند.

نچیروان که به شدت مجروح شده بود، ساعاتی پیش در یکی از بیمارستا‌ن‌های ارومیه مورد عمل جراحی قرار گرفت و همکنون در بخش عمومی بستری است.

تا کنون شهرداری ارومیه در خصوص این دو حادثه ناگوار و تهدید حیات کودکان و اهالی زیبا شهر واکنشی نشان نداده است در حالی که مسئولیت جمع آوری و ساماندهی سگ های بلاصاحب در سطح شهر به عهده شهرداری ها است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید