کد خبر:11076
پ

رونالدو در اینستاگرام ۲۰۰ میلیونی شد!

  واحد خبری سبانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان: به تازگی تعداد دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی تیم یوونتوس از ۲۰۰ میلیون نفر گذشت و او همچنان با بیشترین تعداد کاربر دنبال کننده در اینستاگرام صدرنشین این شبکه مجازی  پرمخاطب است. رونالدو علاوه بر درآمد بالایی که از طریق رشته ورزشی […]

Cristiano Ronaldo 850x491

 

واحد خبری سبانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان:

به تازگی تعداد دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی تیم یوونتوس از ۲۰۰ میلیون نفر گذشت و او همچنان با بیشترین تعداد کاربر دنبال کننده در اینستاگرام صدرنشین این شبکه مجازی  پرمخاطب است.

رونالدو علاوه بر درآمد بالایی که از طریق رشته ورزشی فوتبال کسب می‌کند، با حضور در تبلیغات برند‌های مشهور دنیا در فضای مجازی نیز درآمد خوبی دارد و با انتشار هر پست در صفحه  اینستاگرامش مبلغ قابل توجهی دریافت می‌کند که او را در بین ۳ نفر پردرآمدترین فضای مجازی قرار داده است.

او با کسب درآمد هنگفت ۴۷ میلیون دلار، بیشترین درآمد را نسبت به سایر بازیکنان و افراد مختلف در اینستاگرام دارد، درآمد رونالدو از اینستاگرام در شرایطی است که حقوق او در یوونتوس ۳۴.۶ میلیون دلار است. در ادامه تصویری از صفحه اینستاگرام این ستاره فوتبال پرتغالی و ۲۰۰ میلیونی شدن آن را مشاهده می‌کنید:

 

11287712 934

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید