کد خبر:24036
پ

شرکت پرسال

واحد خبری سبانیوز: گروه شرکت‌های پرسال، در سال ۱۳۷۵ توسط پدرام سلطانی تأسیس شد. از آن زمان تاکنون شرکت پرسال با بهره‌گیری از توان و تجربه مدیرانی کارآمد و همکارانی متخصص و کارآزموده از یک سو و تکیه بر رویکردهای علمی و عملی کارامد در شیوه‌های نوین تجارت جهانی از سوی دیگر، این افتخار را […]

واحد خبری سبانیوز:

Persol Company

گروه شرکت‌های پرسال، در سال ۱۳۷۵ توسط پدرام سلطانی تأسیس شد. از آن زمان تاکنون شرکت پرسال با بهره‌گیری از توان و تجربه مدیرانی کارآمد و همکارانی متخصص و کارآزموده از یک سو و تکیه بر رویکردهای علمی و عملی کارامد در شیوه‌های نوین تجارت جهانی از سوی دیگر، این افتخار را داشته که از رشد و توسعه قابل ملاحظه‌ای برخوردار شود.

حوزه فعاليت اوليه شرکت پرسال، صادرات فراورده‌هاي نفتي و پتروشيمي بوده است؛ پرسال در حال حاضر علاوه بر حوزه اولیه کاری خود در زمینه‌های دیگری همچون تجارت فراورده‌هاي چوب و کاغذ، حمل و نقل جاده‌اي و عمليات اکتشاف و بهره برداري از معادن فعال است.

پرسال همچنین با توجه به تجارب انباشته خود در زمینه‌های ذکر شده، از سال ۲۰۱۵ فعالیت در زمینه تجارت، خرید و فروش مواد غذایی را هم آغاز کرده است. بازارهای هدف این شرکت از کشورهای همسایه آغاز شده و به زودی به کلیه کشورهای خاورمیانه، آفریقا و خاور دور گسترش پیدا می‌کند.

این شرکت از موسسان اتحادیه صادرکنندگان فراورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی ایران و انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن  ایران و انجمن واردکنندگان کاغذ، مقوا و فراورده‌های سلولزی ایران است.

تاریخچه شرکت پرسال

گروه شرکت‌های پرسال به محض تأسیس در سال ۱۳۷۵ فعالیت‌های بین‌المللی خود را آغاز کرد و با راه‌اندازی دفتر منطقه‌ای در کنیا، صادرات صنایع دستی ایرانی را به کشورهای آفریقایی توسعه داد. این شرکت به منظور برقراری روابط فرامنطقه‌ای، فعالیت در حوزه تجارت مشتقات نفتی را آغاز کرد و با موفقیت در این عرصه، صادرات محصولات پتروشیمی را نیز به مجموعه تخصص‌های خود افزود.

سال ۱۳۸۶ برای پرسال یک نقطه عطف بود، چرا که در این سال علاوه بر گسترش فعالیت‌های تجاری خود به عرصه محصولات سلولزی و کاغذ، موفق به اخذ نمایندگی از تولیدکنندگان برتر آسیا از جمله Lee & Man شد. در همین زمان تجارت محصولات پتروشیمی و مشتقات نفتی در این شرکت، به کشورهای مختلفی از جمله هندوستان، پاکستان و بنگلادش گسترش پیدا کرد و زمینه را برای تأسیس شعبه جدید پرسال در شهر هنگ کنگ در سال ۱۳۹۰ فراهم کرد.

پرسال در دهه نود موفق به ارتقای کیفیت فعالیت‌های تجاری خود شد و علاوه بر کسب رتبه زرین در میان شرکت‌های زیرمجموعه اتاق بازرگانی، در جشنواره ملی بهره‌وری نیز شایسته تقدیر شناخته شد. کسب دو گواهینامه ISO 9001 در عرصه مدیریت کیفیت و ISO 10002  در عرصه رسیدگی به شکایات مشتریان از دستاوردهای دیگر پرسال است.

امروز شرکت پرسال با توسعه فعالیت‌های خود به حوزه صادرات موادغذایی برگ دیگری از فعالیت‌های خود را ورق زده و در انتظار تبدیل شدن به صادرکننده برتر محصولات کشاورزی به کشورهایی همچون روسیه است.

پرسال شریک قابل اعتماد و همیشگی  شما

شرکت پرسال برآن است با توانافزایی مداوم سرمایهی انسانی و جذب افراد شایسته و کارامد از یک سو و اتخاذ فرایندهای استاندارد در حوزه کسب‌وکار، سهم خود را در تجارت، فراوری و لجستیک انواع فراوردههای سلولزي و كاغذ، پتروشيمي، مشتقات نفتي و مواد معدني، مواد خوراكي و سوخت کشور افزایش دهد.

پرسال همچنین بر این باور است که اجرای مأموریت فوق، با رعایت اصولی همچون تفکر سیستمی، صداقت و انضباط کاری، پایبندی به قوانین، تخصصمحوری و دانش‌محوری، شایسته‌سالاری، بهبود مستمر، خلاقیت، نوآوری و مدیریت مشارکتی امکان‌پذیر خواهد بود.

شرکت پرسال قصد دارد با تکیه بر مزیتهای رقابتی خویش از قبیل وجود کارکنان خلاق و کارامد، دانش علمی، ارزشهای انسانی و سایر داراییهای مشهود و نامشهود، در سال ۲۰۲۰ میلادی، به اندازه دو برابر نرخ رشد اقتصادی ایران رشد نموده و از یک شرکت تجاری صرف، به یک شرکت صاحب نام در حوزه فراوری و لجستیک تبدیل گردد.

جهت برقراری ارتباط با شرکت از راههای زیر اقدام کنید:

323px Internet Explorer Logo Old.svg

fa.persol.ir

Email Logo 471978

info@persol.ir

Logo Instagram

persol

Index

persol

Com.hshah.solioa.hp 512x512

آدرس دفتر مرکزی: تهران –اتوبان مدرس- الهیه – خیابان بیدار- پلاک ۵–واحد۳۹

تلفن

۲۶۲۰۸۳۴۱- ۲۶۲۰۸۳۷۱

Fax

فکس : ۲۶۲۰۸۳۳۱

کدپستی: ۱۹۶۴۹۱۴۱۶۸

کلیدواژه : استخدام شرکت پرسالپتروشیمیپتروشیمی پارسپتروشیمی تندگویانپتروشیمی جمپتروشیمی دهدشتپتروشیمی زاگرسپتروشیمی شازندپتروشیمی کرمانشاهپتروشیمی مارونپتروشیمی نوریپرسالپرسال آدرسپرسال آزمونپرسال آزمون آنلاینپرسال بازرگانیپرسال پرسشنامهپرسال سایتپرسال سلطانیپرسال شرکتسامانه پرسالشركت پرسالشرکت بازرگانی پرسالشرکت پرسالشرکت پرسال ارز دولتیشرکت پرسال الهیهشرکت پرسالهشرکت معدنی پرسالشرکت های پرسالمحصولات کشاورزیمحصولات کشاورزی اصفهانمحصولات کشاورزی ایرانمحصولات کشاورزی به انگلیسیمحصولات کشاورزی به تفکیک استانمحصولات کشاورزی ترکمنستانمحصولات کشاورزی ترکیهمحصولات کشاورزی شمال ایرانمحصولات کشاورزی کانادامحصولات کشاورزی کرمانشاهمدیرعامل شرکت پرسالمواد معدنیمواد معدنی بدنمواد معدنی بدن شامل چیستمواد معدنی به انگلیسیمواد معدنی چیستمواد معدنی خاکمواد معدنی خاک چیستمواد معدنی را نام ببریدمواد معدنی مورد نیاز بدنمواد معدنی و آلی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید