کد خبر:21057
پ

علی رغم دستور قرنطینه اجباری؛ عبور و مرور عادی در مربع امنیتی حسکه

  واحد خبری سبانیوز به نقل از خبرگزاری کردپرس: علی رغم ثبت دو مورد ابتلا به ویروس کرونا در شهر حسکه واقع در شمال شرقی سوریه، اما در مربع امنیتی که تحت کنترل دولت مرکزی است، رفت‌ و آمدها عادی بوده و به دستورالعمل قرنطینه خودمدیریتی دموکراتیک توجهی نمی‌شود. به گزارش منابع کُردپرس، در مربع […]

Xl Atch 13 Lsz5ol5iygd

 

واحد خبری سبانیوز به نقل از خبرگزاری کردپرس:

علی رغم ثبت دو مورد ابتلا به ویروس کرونا در شهر حسکه واقع در شمال شرقی سوریه، اما در مربع امنیتی که تحت کنترل دولت مرکزی است، رفت‌ و آمدها عادی بوده و به دستورالعمل قرنطینه خودمدیریتی دموکراتیک توجهی نمی‌شود.

به گزارش منابع کُردپرس، در مربع امنیتی (یک منطقه جغرافیایی که تعدادی از مقرهای دولت سوریه در آن وجود دارد) تنها به دستورالعمل‌های دولت مرکزی توجه می‌شود و مکانیزم‌ قرنطینه اجباری در این نقاط وجود ندارد.

روز پنجشنبه، دولت سوریه در دستورالعملی به صاحبان مشاغل مختلف اجازه داد تا ساعت سه بعد از ظهر هر روز به فعالیت‌های خود ادامه دهند و این دستوالعمل در حدود ۶۰ درصد از خاک‌ سوریه لازم الاجراست.

به گفته منابع کُردپرس، در مربع امنیتی حسکه وسایل نقلیه خصوصی و عمومی مانند تاکسی و موتور سیکلت، بدون‌ هیچ گونه کنترلی به رفت و آمد خود ادامه می‌دهند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید