کد خبر:14036
پ

فیلم سینه مایی «بُروا» له بیست و حه وتمین فیستیفالی مندال Sguardi Nuovi”قایل بوو

فیلم سینه مایی «بُروا» به میلان گه یشت     یه که به لگه نامه سبا نیوز: فیلم سینه مایی «بُروا» به به رهه مهینه ر مهرداد مجیدی و ده رهینه ر پرنیا کاطمی پور له بیست و حه وتمین فیستیفالی مندال “Sguardi Nuovi” قایل بوو. ئه م فیستیفاله له ۱۳تا ۲۱ مارس ۲۰۲۰ له […]

فیلم سینه مایی «بُروا» به میلان گه یشت

 

637171536830988448

 

یه که به لگه نامه سبا نیوز:

فیلم سینه مایی «بُروا» به به رهه مهینه ر مهرداد مجیدی و ده رهینه ر پرنیا کاطمی پور له بیست و حه وتمین فیستیفالی مندال “Sguardi Nuovi” قایل بوو.

ئه م فیستیفاله له ۱۳تا ۲۱ مارس ۲۰۲۰ له پاریزگای میلان ولات ایتالیا به ریوه ئه چیت و فیلم «بُروا» له ئه م  فیستیفاله په خش ئه بیته و بلاو کردن فیلم نیونه ته وه یی «بڕوا»له ئاکادیمیای هونه ر حه وتم به به ریوبه رایه تی علیرضا شاهرخی به رپرسه .

زورتر زنجیره ی ئه م فیلمه له گوندی کوردستان فیلم به رداری کراوه


 

واحد مستندات سبا نیوز:

فیلم سینمایی «بُروا» به میلان رفتبه میلان

فیلم سینمایی «بڕوا» به تهیه کنندگی مهرداد مجیدی و کارگردانی پرنیا کاظمی پور در بیست و هفتمین دوره جشنواره کودک “Sguardi Nuovi” پذیرفته شد.

این جشنواره از ۱۳ تا ۲۱ مارس ۲۰۲۰ در شهر میلان ایتالیا برگزار می‌شود و فیلم «بڕوا» در بخش مسابقه جشنواره به نمایش در خواهد آمد.
عرضه بین المللی فیلم «بڕوا» را موسسه هنر هفتم با مدیریت علیرضا شاهرخی بر عهده دارد.

«بُروا» نخستین اثر بلند سینمایی پرنیا کاظمی‌پور است که امسال در سی‌ویکمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان شرکت کرد و توانست جایزه بهترین کارگردانی آثار داستانی سینمای ایران را از آن خود کند.

فیلم «بُروا» همچنین در بخش «جلوه‌گاه امید» این جشنواره به دلیل موفقیت در آموزش کودکان و پیشگیری از وقوع جرم به عنوان اثر برگزیده قوه قضائیه کشور شناخته شد.

«بُروا» داستان کودکی از روستاهای دیار کردستان است که می‌خواهد بزرگ‌ترها باورش کنند و برای رسیدن به این خواسته به تلاشی خستگی‌ناپذیر دست می‌زند و در این راه نوعی دگرگونی در نگاه و انتخاب مسیر را تجربه می‌کند. آریان یوسفی، آرینا میرزایی، علی اشرف رضاءی، دنیا گفتاری، رضا پش آبادی و حدیث فولادوند بازیگران این فیلم هستند.

بیشتر سکانس‌های این فیلم در روستاهای سنندج فیلمبرداری شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید