کد خبر:22312
پ

قدم به قدم تا تبدیل شدن به یک صادرکننده موفق ؛ مرکز بازرگانی فردوسی

    واحد خبری سبانیوز: مرکز بازرگانی فردوسی با ایده پیوند حوزه های صنعت، تجارت و علم اقتصاد و مدیریت به همت جمعی از تجار با سابقه، صاحبان صنایع و متخصصین دانشگاهی تشکیل گردید. این مرکز با تکیه بر تجربه اعضای هیئت موسس خود فعالیت خود را در زمینه امور تجاری وادرات و صاردات محصولات […]

 

Logo Tr

 

واحد خبری سبانیوز:

مرکز بازرگانی فردوسی با ایده پیوند حوزه های صنعت، تجارت و علم اقتصاد و مدیریت به همت جمعی از تجار با سابقه، صاحبان صنایع و متخصصین دانشگاهی تشکیل گردید. این مرکز با تکیه بر تجربه اعضای هیئت موسس خود فعالیت خود را در زمینه امور تجاری وادرات و صاردات محصولات صنعتی آغاز نموده و در مدت کوتاه موفق گردید به مشاور و مجری معتمد صنایع بزرگ و کوچک در حوزه بازرگانی تبدیل گردد. در سال ۱۳۹۵ و در راستای ایجاد بسترهای نوین همکاری فی مابین صنعت و دانشگاه در حوزه تجارت، نمایندگی مرکز بازرگانی فردوسی به یکی از شرکت های دانش محور مستقر در مجموعه دانشگاه فردوسی مشهد محول گردید.

مرکز بازرگانی فردوسی نخستین شرکت بازرگانی دانشگاهی است که با رویکردی نوین و با هدف گشودن افق های تازه در حوزه صادرات محصولات داخلی، سهولت در واردات مواد اولیه و تجهیزات تولید کارخانجات و ارائه پلن های کوتاه مدت مطمئن و بلند مدت سرمایه گذاری برای اولین بار در ایران، به کمک شما بازرگانان، تجار، مدیران محترم کارخانجات، صنعت گران و سرمایه گذاران گرامی آمده است. این مرکز افتخار دارد برای اولین بار در ایران پلن های پربازده سرمایه گذاری را بر اساس آنالیز اقتصادی تخصصی و تحلیل دقیق شرایط مختلف اثرگذار بر بازار کالا ارائه نماید. با جلب رضایت مشتریان، امنیت سرمایه گذاری، پشتیبانی فعال، اجرای صفر تا صدی کلیه امور صادرات و واردات کالا در کم ترین زمان و با مناسب ترین قیمت ممکن و همچنین ارائه راهکارهای هوشمدانه و نوین سرمایه گذاری، مرکز بازرگانی فردوسی به یک قطب خوشنام در زمینه بازرگانی نوین و دانش محور تبدیل شده است.

امید است بتوانیم در کنار شما در مسیر رشد و بالندگی کشور عزیزمان نقش موثری ایفا نماییم.

 

دفتر مرکزی (شماره ۱):

مشهد – میدان آزادی – پردیس دانشگاه فردوسی – مرکز توسعه فناوری

  • تلفکس: ۶۳۳ ۶۳ ۳۸۷ (۰۵۱)
  • پشـــــتیبــانی سفارشـات: ۸۰۰۱ ۱۱۵ ۰۹۹۰
  • (صرفاً به صورت پیام در واتس اپ و تلگرام)
  • بازرگانی و سرمایه گذاری: ۸۰۰۲ ۱۱۵ ۰۹۹۰

دفتر تهران (شماره ۲):

قلهک- خیابان آیینه – کوچه شهید رحیم زاده – ساختمان آران – طبقه ۳ (حضور با تعیین وقت قبلی)

تماس دفتر تـــهران: ۸۰۰۳ ۱۱۵ ۰۹۹۰

ایمیل روابط عمومی: info@ftcenter.ir

ایمیل پشتیبانی: support@ftcenter.ir

 

323px Internet Explorer Logo Old.svg

ftcenter.ir

Telegram 1 Logo Redesign

Telegram

 

Instagram Png Instagram Png Logo 1455

Instagram

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید