کد خبر:3831
پ

ماموستای به ناو بانگ مسعود مراد سلیمی وینه گر شاری سنه

مسعود مرادسلیمی له دایک بووی ۱۳۴۲ پیشینه ی خویندن له زانکوی هونه ر تاران له بیاف وینه گرتن یه که له حه وت که سی بوو که توانی له ئیران  لیزانی پله ی بالا وینه گرتن وه ر بگریت ماموستای زانکوی آزاد اسلامی سنه ماموستای زانکوی زانستی کاربردی ماموستای قوتابخانه ی کیمیا و کاوشگران ناوبژیوان […]

لبق

مسعود مرادسلیمی

له دایک بووی ۱۳۴۲
پیشینه ی خویندن له زانکوی هونه ر تاران له بیاف وینه گرتن
یه که له حه وت که سی بوو که توانی له ئیران  لیزانی پله ی بالا وینه گرتن وه ر بگریت
ماموستای زانکوی آزاد اسلامی سنه
ماموستای زانکوی زانستی کاربردی
ماموستای قوتابخانه ی کیمیا و کاوشگران
ناوبژیوان فستیفال ده ره کی وناو خوه ی
به دست هینانی ناو نیشان ناو خوه یی وده ره کی
به شداری له فستیفال ناو خوه ی وده ره کی
متولد ۱۳۴۲ ، محله چهار باغ سنندج
قبل از ورود به دانشکده هنر های زیبا ، دانشگاه تهران ، رشته عکاسی ، در زیر زمین خانه پدری تاریکخانه چاپ سیاه وسفید بر پا نمودم  و فیلم های سیاه وسفید خودم را ظهور و چاپ می کردم ( ۱۳۶۱) …..

در سالهای ۱۳۶۷ الی ۱۳۷۲ واحد های عکاسی را با اساتیدی چون « محمد ستاری ، سیف الله صمدیان ، محمود معالج ، امیر علی جوادیان » گذراندم و به عنوان دانشجوی ممتاز فارغ التحصیل شدم . از طرف سازمان سنجش تلگرافی دریافت نمودم که بدون کنکور می توانم در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه هنر عکاسی ثبت نام کنم و بدین ترتیب یکی از جمع هفت نفر اولین دوره کارشناسی ارشد عکاسی در ایران بودم ، چون قبل از آن رشته ما اعزام به خارج داشت .

در سال ۷۸ مد رکم را گرفتم ودر طی دوران تحصیل  هر هفته به سنندج باز می گشتم تا ۲۴ ساعت موظفی را در سر کلاس درس حضور داشته باشم و دوباره به دانشگاه بر می گشتم .

در سالهای بعد رشته عکاسی کار ودانش ایجاد گردید و دیپلم عکاسی به فارغ التحصیلان داده می شد . دو هنرستان دخترانه کیمیا و پسرانه کاوشگران را اداره می کردم واستاند اردهای  عکاسی سیاه و سفید ، ظهور و چاپ را به آ نها آموزش می دادم .

تعدادی از این افراد به عنوان عکاس حر فه ای ، به جمع عکاسان پیو سته اند  با زمان باقی مانده ، به علاقه مندی ها یم توجه کرده و عکاسی می کردم . طبیعت ، پرتره هنرمندان و افراد شاخص ، معماری قدیم سنندج و مجموعه عکس های خلاقه و موارد دیگر دغدغه های فکری من است  و امیدوارم به نتیجه برسد .

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید