کد خبر:9749
پ

محسن محمدسیفی قاره مان ووشو جیهان : ئامانج به ده ست هینانی مه دالیا زیر کوپ جیهان

قاره مان ووشو جیهان : ئامانج به ده ست هینانی مه دالیا زیر کوپ جیهان     یه که هه وال سبا نیوز: قاره مان سه ربه رزی ووشوی ئیران وتی :ئامانج بو سالی داهاتوو به ده ست هینانی مدالیای کوپ جیهانی ئوسترالیا پیشینه ی به ده ست هینان پینج مدالیای جیهان و سه مدالیای […]

قاره مان ووشو جیهان : ئامانج به ده ست هینانی مه دالیا زیر کوپ جیهان

 

156913888

 

یه که هه وال سبا نیوز:

قاره مان سه ربه رزی ووشوی ئیران وتی :ئامانج بو سالی داهاتوو به ده ست هینانی مدالیای کوپ جیهانی ئوسترالیا

پیشینه ی به ده ست هینان پینج مدالیای جیهان و سه مدالیای زیر یاری ئاسیایی وتی :له کوپ جیهانی ته نیا ئاونه ه مدالیای جیهانیان به ده ست هیناوه به شداری ئه که ن وه هیچ نارازی ئاسانه نیه و ده بیت باشتیرن ئاماده کاریک بیت .

ئه و وتی :سه ره تا ئوردوتیم نه ته وه یی ،دوباره خزمه تگوزاری ولاتم ئه که م تا به یاری خوای گه وره مدالیای جوان بو ووشوی ئیران به ده ست به ینم.


واحد خبر سبا نیوز:

قهرمان پرافتخار ووشوی ایران، گفت: هدف اصلی‌ام در سال آینده، کسب مدال طلای جام جهانی استرالیا است.

«محسن محمدسیفی» که برای تماشای مسابقات ووشوی قهرمانی جوانان کشور در سنندج حضور یافته بود روز شنبه اظهار داشت: این مسابقات دارای سطح فنی خوبی بود و گمان می‌کنم که ووشوکاران خوبی در سال‌های آتی از همین رقابت‌ها به بدنه تیم‌های ملی رده‌های سنی مختلف برسند.

این قهرمان اهل زنجان ادامه داد: در سال‌های اخیر همواره چهره‌های مستعدی در مسابقات رده‌های سنی شناخته شده‌اند که تعداد زیادی از آنان به قهرمانان آسیا و جهان تبدیل شده‌اند.

وی در مورد برنامه‌های پیش‌روی خود گفت: پس از کسب مدال طلای قهرمانی جهان در شانگهای چین، نیاز به مدتی استراحت داشتم و اکنون دوباره تمرینات را از سر گرفته‌ام.

پرافتخارترین ووشوکار ایران، گفت: سال آینده مسابقات قهرمانی آسیا و جام جهانی در پیش است. سهمیه حضور در جام جهانی را دارم و هدفم رسیدن به مدال طلای این مسابقات است.

دارنده پنج مدال طلای جهان و سه طلای بازی‌های آسیایی افزود: در جام جهانی تنها مدال‌آوران مسابقات قهرمانی جهان حضور دارند و بر همین اساس هیچ حریف آسانی نیست و باید بهترین آمادگی را داشته باشم.

وی بیان داشت: با آغاز اردوهای تیم ملی، دوباره در خدمت تیم کشورم هستم تا بتوانیم با لطف خداوند، مدال خوشرنگ دیگری را برای ووشوی ایران به ارمغان آورم.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید