کد خبر:17787
پ

واکنش دکتر سید موید علویان به اظهار نظر برخی با این مضمون که : مردم همه کرونا خواهند گرفت و این بیماری در اکثر موارد خود به خود خوب میشود!

  واحد خبری سبانیوز: دکتر سید موید علویان راجع به اظهارات اخیر پیرامون بیماری کرونا اشاره کردند : این مطلب که ” مردم همه کرونا خواهند گرفت و این بیماری در اکثر موارد خود به خود خوب میشود! ”  توسط برخی پزشکان و اساتید در رسانه ملی گفته شده است و واکنشهایی به دنبال داشته […]

57521600

 

واحد خبری سبانیوز:

دکتر سید موید علویان راجع به اظهارات اخیر پیرامون بیماری کرونا اشاره کردند :

این مطلب که ” مردم همه کرونا خواهند گرفت و این بیماری در اکثر موارد خود به خود خوب میشود! ”  توسط برخی پزشکان و اساتید در رسانه ملی گفته شده است و واکنشهایی به دنبال داشته است. و در ادامه به مرگ کمتر در کرونا در مقایسه با انفلولانزا اشاره شده است.ایا این مطالب درست است. بنظر می رسد که این افراد به موضوع پاندمی و میزان مرگ ناشی از کرونا توجه نکرده اند. لطفا اهمیت کرونا را با این جملات سخیفتان که در ٩٠ درصد خودش خوب میشه کم نکنید. میزان بستری و مرگ در بیمارستانها هنوز شما را بیدار نکرده است! بهتر است مردم را به ماندن در خانه تشویق کنیم تا حلقه انتقال شکسته شود و زمان بگذرد. اصلا دلیلی ندارد تا همه مردم بگیرند. بیایید قبل از حرف زدن کمی فکر کنید و اگر بلد نیستید دهان خود را ببندید تا بیش از این به سلامت مردم اسیب نرسانید.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید