کد خبر:3142
پ

موژان پهلوانی به ده ست هینانی پله پیدان سیهه م له فیستیوال خوارزمی

موژان پهلوانی له پاریزگای کوردستان پیشکنین واتایی وناوه ره ک لالایی کوردی له گه ل لالایی فرانسوی پله پیدان سیهه م زمان ئه دب فارسی له فیستیفالی خوارزمی به ده ست هینا     برگزیدگان بخش دانش‌آموزی بیست‌و‌یکمین جشنواره جوان خوارزمی برگزیدگان بخش دانش‌آموزی بیست‌ویکمین جشنواره جوان خوارزمی که صبح امروز در سازمان پژوهش‌های علمی […]

موژان پهلوانی له پاریزگای کوردستان پیشکنین واتایی وناوه ره ک لالایی کوردی له گه ل لالایی فرانسوی پله پیدان سیهه م زمان ئه دب فارسی له فیستیفالی خوارزمی به ده ست هینا

 

 

برگزیدگان بخش دانش‌آموزی بیست‌و‌یکمین جشنواره جوان خوارزمی

برگزیدگان بخش دانش‌آموزی بیست‌ویکمین جشنواره جوان خوارزمی که صبح امروز در سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران برگزار شد اعلام شد.

سحر اکسوان و فاطمه معین‌الدینی از کرمان با طرح ماسک هوشمند محافظت‌کننده گردوغبار رتبه دوم در گروه علوم زیستی، سید محمدرضا داودی ابرقوئی از یزد با طرح حیوان خانه ویژه آزمایشگاهی رتبه سوم علوم زیستی، مهسا سادات سجادپور و مهشاد دماری از تهران با طراحی اسباب بازی برای اصلاح زانوی پرانتزی در کودکان ۳ تا ۶ سال رتبه سوم علوم زیستی، آپامه عاقلی نژاد و اسما حمید از تهران با طراحی ابزاری برای تسهیل نوشتن در بیماران ای بی رتبه سوم علوم زیستی را کسب کردند.

محمد یاسین حاجیلی نعمت، مبین ناسوتی و محمد قمری از خوزستان با طرح تشخیص فرکانس وزوز گوش از طریق سیگنال‌های مغزی رتبه دوم علوم اعصاب شناختی، آناهیتا فتاحی و حنانه غریبی از تهران با طرح ساخت یک سامانه آموزشی برای بهبود یکپارچگی حسی در افراد مبتلا به اختلال طیف اوتیسم رتبه سوم علوم اعصاب شناختی را به دست آوردند.

نوید زرگرنژاد از تهران با طرح تار شمار ماره رتبه سوم فیزیک و نجوم کسب کرد.

فرهاد حسینیه ننیز از کرمان با طرح نرم افزار برنامه نویسی کیوب بیلدر رتبه دوم کامپیوتر، کیان میر و مهدی ناصری تکلو از خراسان رضوی با طرح نرم افزار راننده یار رتبه دوم کامپیوتر را کسب کردند.

محمد حسین حسین‌خانی ننیز از کرمان با طرح بازکن کیسه نایلونی رتبه سوم مکاترونیک، بهزاد لطفی هرگلان، محمدرضا لطفی هرگلان، مهدی یاسین‌زاده ینگجه، هادی لطفی هرگلان از آذربایجان شرقی طراحی و ساخت خودروی خورشیدی دونفره رتبه سوم مکاترونیک را کسب کرد.

مریم کرامتی از هرمزگان با طرح موتور الکتریکی با چرخش آهنربا رتبه سوم مکانیک، ساینا عالم پورسالمی از فارس طراحی یک شناور زیرسطحی با استفاده از الگوی رفتاری بدن پنگوئن رتبه سوم مکانیک کسب کردند.

مهرداد آقا محمد حسنی از کرمان با طرح دست افزار کمکی رتبه سوم عمران و معماری از ان خود کرد.

امیرحسین رضوان‌دوست و محمد خدابنده‌لو از یزد با طرحی نو برای خلق پویانمایی رتبه اول هنر، سید شهاب‌الدین شیخ علی شاهی و محمد یاسین جعفری ندوشن از یزد با طرح دستگاه قلم تراش رتبه دوم هنر، حدیث حسن‌زاده از فارس با طرح «انگونه که یاری میکنی یاری می‌شوی» رتبه دوم هنر و ابوالفضل حسینی‌پور چهارده از یزد با فیلم کوتاه داستانی پناه رتبه سوم هنر را کسب کردند.

مارال جعفرپور از فارس با نمایشنامه ذهن شکننده رتبه دوم میان رشته‌ای، علی بدری کمسرخ از کرمان با دستگاه هشدار دهنده نشت آب زمین کشاورزی رتبه سوم میان رشته‌ای را به دست آوردند.

حسین امیر یعقوبی از آذربایجان شرقی با مجموعه داستان سرزمین بادبادک ها رتبه اول زبان و ادبیات فارسی، علی سمرقندی از خرسان رضوی با مجموعه شعر مردگانی رتبه اول زبان و ادبیات فارسی، علی سلطانی‌فر از یزد با مجموعه شعر انار دانه شده رتبه دوم زبان و ادبیات فارسی، نوریه گیتی‌بین از گیلان با مجموعه شعر سکوت رتبه سوم زبان و ادبیات فارسی، موژان پهلوانی از کردستان با بررسی تطبیقی معنایی و محتوایی لالایی‌های کردی با لالایی‌های فرانسوی رتبه سوم زبان و ادبیات فارسی را از خود کردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید