کد خبر:12329
پ

پیمان معادی: افتخار می کنم که در نقش یک مرد کُرد بازی کردم

  واحد خبری سبانیوز به نقل از خبرگزاری کردپرس:  پیمان معادی در نشست خبری فیلم درخت گردو گفت: افتخار می کنم که در نقش قادر بازی کردم و از این طریق با فرهنگ غنی کُردها آشنا شدم . او افزود: هر چقدر از قوم کُرد بگوییم کم است و مهران مدیری به درستی حق مطلب […]

Xl Atch 74 Sihvptosptl

 

واحد خبری سبانیوز به نقل از خبرگزاری کردپرس:

 پیمان معادی در نشست خبری فیلم درخت گردو گفت: افتخار می کنم که در نقش قادر بازی کردم و از این طریق با فرهنگ غنی کُردها آشنا شدم .

او افزود: هر چقدر از قوم کُرد بگوییم کم است و مهران مدیری به درستی حق مطلب را درباره مردم کردستان ادا کرد. به راستی من هم عاشق کُردها هستم و افتخار می کنم که در نقش یک مرد کُرد در فیلم درخت گردو بازی کردم .

این بازیگر ادامه داد: از مردم بزرگوار کردستان تشکر می کنم از بنده نوازی شان از اینکه به من اجازه دادند بخش کوچکی از داستان بزرگ شان را روایت کنم از اینکه اجازه دادند لباس فاخرشان را به تن کنم و به زبان زیبایشان صحبت کنم و لهجه را یاد گرفتم.

پیمان معادی خاطرنشان کرد: از مردم کردستان به خاطر اینکه در روستاهایشان درهای خانه هایشان را با سخاوت و بزرگی به روی ما باز کردند و هرچه بیشتر با فرهنگ غنی و دیرینه شان آشنا کردند، تشکر می کنم.

او با بیان اینکه  بازتاب بین المللی این فیلم و نشان دادن این داستان به جهانیان از گرفتن سیمرغ بیشتر ارزش دارد، افزود: یک فیلم باید مهم باشد سپس  فیلم خوب باشد. فیلم درخت گردو فیلم مهمی است که من عاشقانه در آن بازی کردم و تقدیم می کنم به مردم نجیب کردستان و امیدوارم ادای دینی باشد به مردمی که روزگاری بهتر از شرایط کنونی داشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید