کد خبر:19500
پ

کارگاهی با ظرفیت تولید ۱۰ میلیون ماسک در ماه در اربیل احداث می شود

  واحد خبری سبانیوز به نقل از خبرگزاری کردپرس: استانداری اربیل مرکز اقلیم کردستان، در اطلاعیه ای اعلام کرد که به منظور تامین نیاز داخلی به ماسک در عراق و اقلیم کردستان کارگاهی با ظرفیت تولید ۱۰ میلیون ماسک بهداشتی  توسط شرکت جهانی الطب، در شهر اربیل احداث می شود. در این اطلاعیه ذکر شده […]

ماسک

 

واحد خبری سبانیوز به نقل از خبرگزاری کردپرس:

استانداری اربیل مرکز اقلیم کردستان، در اطلاعیه ای اعلام کرد که به منظور تامین نیاز داخلی به ماسک در عراق و اقلیم کردستان کارگاهی با ظرفیت تولید ۱۰ میلیون ماسک بهداشتی  توسط شرکت جهانی الطب، در شهر اربیل احداث می شود.

در این اطلاعیه ذکر شده این بزرگترین کارگاه تولید ماسک در سطح عراق بوده و با بالاترین سطح استاندارد جهانی احداث شده و محصولات آن با رعایت تمام موازین بهداشتی تولید می شود.

عملیات احداث این کارگاه به زودی آغاز شده و به جز تولید ماسک می تواند پوشش های ویژه کادر درمانی و اتاق های عمل را نیز تولید کند.

این در حالی است که تاکنون شماری از پزشکان و کادر درمانی در شهرهای عراق و اقلیم کردستان که به مقابله با شیوع کرونا و درمان بیماران مشغول هستند به ویروس کرونا مبتلا شده و آخرین آمار بیماران نیز از ابتلای ۲۳۶ نفر در اقلیم و ۹۶۱ نفر در کل عراق به کرونا خبر می دهند و سازمان جهانی بهداشت استفاده از ماسک های بهداشتی را یکی از راهکارهای جلوگیری از سرایت این بیماری عنوان کرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید