کد خبر:12145
پ

۱۳ پاریزگای ولات له پیشانگای شیرینی و چکلیت کوردستان به شداربوون

۱۳ پاریزگای ولات له پیشانگای شیرینی و چکلیت کوردستان به شداربوون یه که هه وال سبا نیوز: سنه :پیشانگای پیشه سازی شیرینی و چکلیت به به شداربوون ۱۳ پاریزگای ولات به بوون دهه فه جر له شوین هه میشه یه پیشانگاکان نیوده وله تی کوردستان له سنه به ریوه ده چیت . ئه م پیشانگا […]

۱۳ پاریزگای ولات له پیشانگای شیرینی و چکلیت کوردستان به شداربوون

5555

یه که هه وال سبا نیوز:

سنه :پیشانگای پیشه سازی شیرینی و چکلیت به به شداربوون ۱۳ پاریزگای ولات به بوون دهه فه جر له شوین هه میشه یه پیشانگاکان نیوده وله تی کوردستان له سنه به ریوه ده چیت .

ئه م پیشانگا به به شداربون پاریزگای کوردستان ،تهران، آذربایجان‌های غربی و شرقی، اصفهان، فارس، خراسان رضوی، لرستان، قم، کرمان، کرمانشاه، مرکزی و مازندران

له ۱۳ ریبه ندان تا ۱۸ ریبه ندان کاتژمیر۱۵تا ۲۱ ئاماده پوشوازیکردن خه لکه .

 


 

واحد خبر سبا نیوز:

۱۳ استان کشور در نمایشگاه شیرینی و شکلات کردستان حضور دارند.

سنندج – نمایشگاه صنعت شیرینی و شکلات با حضور ۱۳ استان کشور به مناسبت دهه مبارک فجر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کردستان در سنندج برپا شده است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی کردستان روز سه‌شنبه با اشاره به اینکه نمایشگاه صنعت شیرینی و شکلات از ۱۳ بهمن برپا شده است، اظهار داشت: این نمایشگاه به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تا ۱۸ بهمن پذیرای بازدیدکنندگان است.

علیرضا فروتن با بیان اینکه این نمایشگاه در ۷۰ غرفه بر پا شده و از ساعت ۱۵ تا ۲۱ پذیرای مردم است،  اضافه کرد: این نمایشگاه با حضور استان‌های کردستان، تهران، آذربایجان‌های غربی و شرقی، اصفهان، فارس، خراسان رضوی، لرستان، قم، کرمان، کرمانشاه، مرکزی و مازندران برگزار شده است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی کردستان یادآور شد: کیک بزرگی بهمناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی توسط استادکاران و شیرینی‌پزهای کردستانی روز پنجشنبه پخته و ساعت ۱۵ در بین بازدیدکنندگان از نمایشگاه توزیع خواهد شد.

پنج نمایشگاه تخصصی و عمومی در دو ماه پایانی سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان در شهر سنندج دایر می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید